Reklaami hinnad Haapsalu Spordikeskuse korvpallisaalis

  • Reklaampinna mõõdud (laius x kõrgus) 305 x 1m = 3,05m²
    1 aasta hind 200€, 5 aasta pakett kokku 1000€
     


 16.12.2022
 

HSB otsib toetajaid Haapsalu vanima spordihoone sportmängude saali valgustuse kaasajastamiseks

Haapsalu Spordihoone valmis 1971 aastal. Spordisaali kasutajateks on peamiselt Haapsalu koolide ja Spordikooli õpilased. Saalis toimuvad ka korvpalli ning võrkpalli turniirid, võistlused ning sõpruskohtumised.

Senine saali valgustus on pärit eelmise sajandi 90ndatest. 2013 aastal sai värskenduse spordisaali siseviimistlus ning paigaldati kaasaegne spordisaali põrand.

Eesmärgiks on vahetada amortiseerunud ning energiakulukas valgustus uute säästlike ja silmasõbralike LED valgustite vastu.

Uusi valgusteid on võimalik kasutada  erinevatel režiimidel – 100 lux ürituste ettevalmistamiseks  ja koristamiseks, 400 lux  treeninguteks  ja 600 lux võistlusteks, mis tagab veelgi suurema energiasäästu.

Projekti maksumus on 17 750 €, millest suurem osa loodetakse katta toetajate ja sponsorite abiga, pikaajaliste (5a) reklaamlepingute näol.

Toetajatele pakutakse vastutasuks  reklaampinda samas spordisaalis. Reklaampindade mõõdud on 100 x 305cm (kõrgus x laius). Lahkematel sponsoritel on võimalik suurema toetuse korral saada ka suurem või mitu reklaampinda.

Toetuse või reklaamlepingud vormistatakse ja toetused küsitakse 5 aastaste osamaksetena. 1 aasta reklaami arve ühele toetajale/reklaami ostjale - 200€.
5 aasta peale kokku 1000€. Lisandub käibemaks.

Meie hea partner www.relaamtrykk.ee valmistab soovi korral teie reklaami järgmistel tingimustel: valmistamine alumiinium komposiit plaadile (nõutav aluspõhi) ja lihtsam kujundustöö 156€, keerukam kujundus +35€/tund.

Kui leiate, et ka teie organisatsioonil on võimalik panustada Haapsalu ja Läänemaa laste treening- ning võistlustingimuste parendamisse, siis palume meiega lepete vormistamiseks ühendust võtta allolevatel kontaktidel.

 

Karel Möll
HSB reklaami- ja müügijuht

Tel. +372 5805 5650
E-post:  karel@hsb.ee

 

    Foto. Haapsalu Siseasjade osakonna töötajad võrkpalli turniiril Haapsalu spordihoones 1973. Albumis.
Fotod: Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid SA