Tere tennisesõbrad

Alates 2.05.2020 avame eritingimustel Haapsalu Staadioni tenniseväljakud. Väljakud on avatud kell 10 – 20.

Kõigile mängijatele kehtivad eriolukorra reeglid. Sellega seoses palume lõpetada mäng õigeaegselt ning mitte minna väravast sisse enne, kui eelmised mängijad on sealt väljunud! Kõige tähtsam on 2+2 reegel: koos võib liikuda kuni kaks inimest ja teiste inimestega hoida vähemalt kahemeetrist vahet.  Haigustunnuste korral mängima tulla ei tohi, järgige Terviseameti soovitusi.

Liikumine väljakutele toimub läbi spordikeskuse. Maia sisenedes desinfitseeri esmalt käsi. Administraatori juures saab fikseerida treeningu ning tasuda väljaku rendi. Spordikeskuse kõik muud ruumid peale administratsiooni on suletud, riietusruume kasutada ei saa. Väljakul tuleb järgiga spordialaliidu poolt etteantud nõudeid ning soovitusi.

Tasumine toimub Spordikeskuse infoletis ühe isiku poolt. Väljaku rent tuleb tasuda enne mängu algust ühe tehinguna täies ulatuses. Tasuda saab sularahas,  maksekaardiga või kliendi HSB kontolt, kui seal on maksevahendeid.

Väljakute broneerimine toimub meie veebilehe https://www.hsb.ee/et/tennise-broneerimine või Spordikeskuse administraatori kaudu (tel +372 472 5060, spordikeskus@hsb.ee).

Väljakutel tuleb järgida Eesti Tennise Liidu spetsiifilisi soovitusi tennisetreeningute korraldamiseks 
 


Kohtumiseni spordiväljakutel!

Sinu HSB Spordikeskus