Vee 10, Haapsalu, Lääne maakond, Eesti

Ava asukoht kaardil

Avatud:
Oleme avatud suvehooajal iga päev kell 09-21.
Talvehooajal on Krahviaia Tennisekeskus suletud!

Administreerimine ja broneerimine käib Haapsalu Spordikeskuse kaudu tel +372 472 5060, spordikeskus@hsb.ee.

NB! Seoses ehitustöödega on alates 21.09.2020 Krahviaia tenniseväljakud suletud. Avame taas kevadel 2021.

Krahviaia Tennisekeskus asub Haapsalu vanalinnas Vee tänaval, Piiskopilinnuse kõrval, kaunis Krahviaia pargis. Kohe pargi serval asub Haapsalu haigla ja renoveeritud imeilus De la Gardie loss. 5 minuti tee kaugusel on mere ääres Haapsalu Kuursaal kaunis Promenaad. 

Krahviaia Tennisekeskuses on viis saviliiva kattega tenniseväljakut. Tennisekeskus on avatud suvehooajal, iga päev kell 9 - 21. Olenevalt ilmaoludest on väljakud üldjuhul avatud mai keskpaigast kuni septembri lõpuni.

Kui suvehooajal ei saa kehvade ilmade tõttu Krahviaia saviliiva väljakuid kasutada, siis olete oodatud mängima  Haapsalu Staadioni kunstmurukattega väliväljakutele või Haapsalu Spordikeskuse siseväljakutele.


Broneerimine:

Tenniseväljakuid saab broneerida Haapsalu Spordikeskuse telefonil +372 472 5060 või e-posti aadressil spordikeskus@hsb.ee. Krahviaia administraator +372 529 6709.

Väljakuid broneerides täpsustage, et soovite just Krahviaia tenniseväljakuid, sest samal kontaktil broneeritakse ka Haapsalu Staadioni ning Haapsalu Spordikeskuse siseväljakuid.

Väljakute saadavust saab näha tenniseväljakute broneerinugte lehelt.
Vali ülevalt menüüst õige kompleks (Staadion, Tennisehal või Krahvied). Nädalavaates ei ole näha eraldi väljakuid. Vajuta endale sobivale nädalapäevale, siis ilmub nähtavale detailne väljakute vaade.


Hinnakiri:

  • 1 tund - 12€.
  • 1 tunni soodushind - 10€ (Haapsalu Spordikeskuse lepingulistele klientidele, Haapsalu Tennisekooli lastele ning Haapsalu Tenniseklubi liikmetele)

Tasuda saab Haapsalu Spordikeskuse kassas - sularahas, kaardimaksega või kliendikontole eelnevalt sisse makstud vahenditest.

 
Rendi arvestus käib poole tunni täpsusega (1 tund, 1,5 tundi, 2 tundi jne). Minimaalne väljaku rent on 1 tunni eest. Mängimise eest tasutakse enne mängima minekut või vahetult peale mängu.