Haapsalu Linna Staadionil on kaks kunstmurukattega tenniseväljakut. Väljakud on avatud suvehooajal. Olenevalt ilmaoludest on väljakud üldjuhul avatud mai keskpaigast kuni septembri lõpuni. Infot selle kohta, kas väljakud on avatud, saab Spordikeskuse administraatorilt.

Mängijatel on võimalik kasutada Haapsalu Spordikeskuse riietus ning dushiruume, kuhu suunab spordikeskuse administraator. Liastasu eest on võimalik kasutada Spordikeskuse Saunakompleksi.

Tenniseväljakud on avatud iga päev kell 8 - 21.
 

Broneerimine

Tenniseväljakuid saab broneerida Haapsalu Spordikeskuse telefonil +372 472 5060 või e-posti aadressil spordikeskus@hsb.ee 

Väljakuid broneerides täpsustage, et soovite just Haapsalu Staadioni tenniseväljakuid, sest samal kontaktil broneeritakse ka Krahviaia Tennisekeskuse ning Haapsalu Spordikeskuse väljakuid.

Väljakute saadavust saab näha meie tenniseväljakute broneeringute lehelt.
Vali ülevalt menüüst õige kompleks (Staadion, Spordikeskus või Krahvi Aed). Nädalavaates ei ole näha eraldi väljakuid. Vajuta endale sobivale nädalapäevale, nii ilmub nähtavale detailne väljakute vaade.


Hind

  • Tenniseväljaku 1 tunni rendihind on 10 eur
  • Soodushind lepingulisele kliendile ning Haapsalu Tenniseklubi liikmetele on 8 eur tund. 

Spordikeskuse kasssas saab tasuda väljakute eest nii sularahas kui ka maksekaardiga.
Mängimise eest tasutakse enne mängima minekut. Peale mängu eest tasumist antakse kliendile tenniseväljakute võti ning suunatakse riietusruumidesse.
Rendi arvestus käib poole tunni kaupa (1 tund, 1,5 tundi, 2 tundi jne). Minimaalne väljaku rent on 1 tunni eest.

Spordikeskuse kassast saab soovi korral osta või rentida reketeid ja palle.
 

Soodne Veekeskuse pilet tennisemängijale

Tenniseväljakute kasutajatel on võimalik peale tennise mängimist osta soodushinnaga Haapsalu Veekeskuse lisateenuse pilet, hinnaga 3 eur. Soodushinnaga veekeskuse piletit küsi enne mängima minemist asministraatorilt.
NB! lisateenuse sooduspiletit saab osta ainult spordikeskuse kassast, mitte veekeskusest. 


Saunakompleks

Lisatasu eest on võimalik kasutada Spordikeskuse saunakompleksi. Eraldi on naiste ja meeste saun. Palume sauna kasutamise soovist, enne treeningu algust, teada anda administraatorile.  Külastaja saab enne mängima minekut riietuda saunakompleksis ning sisse lülitada sauna kerise, mis peale tunniajalist tennisemängimist on paraja temperatuuri saavutanud.

Saunas asub külmik karastusjookidega. Peale sauna kasutamist tuleb jookide eest tasuda Spordikeskuse administraatorile.

Saunakompleksi kasutamine pole privaatne. Samal ajal võivad saunas olla ka teised Spordikeskuse kliendid. Saunakompleksi 1 külastuskord maksab 4 eurot inimene.

Privaatseks kasutamiseks on võimaik saunakompleksi eraldi rentida. Suurema (meeste sauna) 1 tunni rendihind on 20 eur. Väiksema (naiste sauna) 1 tunni rendihind on 12 eur. Sauna privaatseks rentimiskes broneeri see aegsasti Spordikeskuse administraatori kontaktidel.
 

Endast ja teistest lugupidav tennisemängija käitub väljakutel vastavalt headele tavadele:

  • Tule väljakule sportlikus riietuses ning tennisemänguks sobivates jalanõudes.
  • Ära mine väljakule oma mänguajast varem.
  • Tennisekeskuse territooriumil ära suitseta, kuritarvita alkoholi ega väljendu ebatsensuurselt.
  • Pärast mängu korrasta enda järelt väljak.
  • Lugupidamisest järgmiste mängijate vastu palun lõpetage oma treening õigeaegselt.
  • Keskuse invetari kahjustamisel tuleb tekkinud kulud hüvitada.

Kohtumiseni väljakutel!