F. J. Wiedemanni 15A, Haapsalu, Lääne maakond, Eesti

Ava asukoht kaardil

Avatud:
E-R: 08-21.45
L-P: 12-17.45

Spordiklubi Hantel avatakse 18.05 eritingimustel E-R kell 12-20.

Alates 18.05 avatakse Spordiklubi Hantel jõusaal eritingimustel. E-R kell 12-20.

 • Spordiklubi pileti eest välditakse sularahas tasumist ning enne spordiklubisse sisenemist on kohustuslik käsi desinfitseerida.
 • Grupitreeningute puhul võib olla grupis kuni 10 inimest, sealhulgas treener, abipersonal jt ning grupis tuleb teistega hoida vähemalt 2-meetrist vahet.
 • Alaealistele suunatud treeningut peab läbi viima täiskasvanud treener või juhendaja.
 • Treening- riietus- ja pesuruumides tuleb hoida teineteisega 2m vahet. Seetõttu on garderoobides inimeste arv limiteeritud ning duširuumis tohib korraga viibida vaid 1-2 inimest. 
 • Treening tuleb korraldada viisil, mille käigus ei kaasne füüsilist kontakti teiste osalejatega.
 • Peale seadmete kasutamist tuleb enda järel seadme katsutavad osad desinfitseerida. Selleks on saalis desinfitseerimispudel ja paberid.
 • Haigusnähtudega isikud ei tohi tegevustes osaleda.  Kliendid kasutavad isiklikke hügieenitarbeid, riietus- ja pesuruumis viibitakse nii lühikest aega kui võimalik ja vajalik. Võimalusel soovitame riietuda ja pesta kodus.
 • ​Kõik spordiväljakule tulnud isikud võtavad täieliku vastutuse ja kohustuvad täitma vabariigi valituse ja kohaliku omavalitsuse poolt kehtestatud eriolukorra tingimusi ning nõudeid. Eriolukorra info, meetmete ning õigusaktidega saab tutvuda: www.valitsus.ee/et/eriolukord-eestis#meetmed
 • Spordialade lõikes tuleb järgida spordialaliitude poolt etteantud nõudeid ning soovitusi.

Juhend sporditreeningute korraldamiseks siseruumides 15. maist - https://eok.ee/organisatsioon/uudised/juhend-sporditreeningute-korraldamiseks-siseruumides-15-maist

 

Spordiklubi Hantel on sisustatud nii, et seda oleks võimalikult lihtne ja arusaadav kasutada. Klubi koosneb kahest eraldi saalist - peamiselt plokksüsteemidest koosnevast jõusaalist ning eraldiseisvast kardiosaalist. 

Jõusaali osas on kasutusel peamiselt plokksüsteemid, sest erinevalt traditsioonilistest vabadest raskustest on ploki puhul kliendil väga lihtne omandada harjutuse õige sooritus, kuna käte, jalgade, selja jne asend on juba fikseeritud ning sellega kaasnevalt praktiliselt puudub oht ennast läbi vale soorituse vigastada. Lisaks on pinkide juures harjutuse õiget sooritust nõustavad pildid, mis teevad uuele kliendile asja veel lihtsamaks. Raskusploki miiinimumkaal algab 5kg ning tõuseb teatud pinkidel kuni 200kg. 

Lisaks plokkseadmetele on väiksem saali osa ka “vabade raskuste“ kasutajatele. Seal on olemas kangid, kettad ja hantlid ka kõige nõudlikumale kasutajale.

Spordihoone 2. korrusel on avatud eraldi spetsiaalne kardiosaal, kus on erinevad seadmed igasuguse vajadusega kliendile - jooksurajad, ellipsid, spinnirattad, velotrenažöörid, seljatoega velotrenažöörid ning sõudeergomeeter. 

Spordiklubi ootab lisaks teadlikule hattastajale spordisaali ka täiesti uut sihtgruppi –neid kliente, kes pole varem julgenud spordisaali tulla.

Kohtmiseni trennis!


Hinnad:

 • Pääse 4 €
 • 10-korra pilet 32 €
 • Kuupilet 35 €
 • Pääse õpilasele 3 €
 • 10-korra pilet õpilasele 22 €
 • Kuupilet õpilasele 25 €
 • Kardiosaali pääse 2 €

Kuni 31. detsembrini on meil jõuluhinnad. Vaata lähemalt SIIT!
 

* 10-korra pilet kehtib 60 ja kuupilet 30 kalendripäeva, peale seda kustuvad andmebaasist automaatselt.
* Sooduspilet kehtib kuni 23 aastastele (üli)õpilastele. Sooduspileti ostmisel tuleb esitada õpilaspilet.
* 10-korra- ning kuupiletid kehtivad vaid selle omanikule isikut tõendava dokumendi alusel. 
* Jõusaali võivad kasutada isikud alates 14. eluaastast. 
* 12-14-aastased isikud kasutavad jõusaali vaid koos täisealise vastutava isikuga. 
* Alla 12-aastastel isikutel ei ole lubatud jõusaali ega kardiosaali kasutada.
 

SportID:

Meil on häid uudiseid SportID kasutajatele. Nüüd on meie klubil ka SportID integratsioon. SportID kasutajad - olete oodatud!
Ettevõtted, kes oma töötajate sportimiseks SportID teenuseid veel ei kasuta - soovitame teil tutvuda väga mugava ja paindliku teenusega -https://sportid.ee/employer

 

Vaata ka - Spordiklubi Hantel Facebooki lehte